Puchar Szefa OC Powiatu – Starosty Powiatu Iławskiego, rozegrane

Szanowni Państwo,
zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem! Startowało aż 27 trzyosobowych zespołów – łącznie 81 zawodniczek i zawodników!

Zdobywcą pucharu została drużyna „Strzelający Inaczej TIG” 224 pkt w składzie Aga Sokołowska, Krzysztof Suchwałko, Teodor Otulak. Drugie miejsce zajęła drużyna TIG LOK Jeziorak 219 pkt. w składzie Janusz Licznerski, Andrzej Grochowiecki, Bogusłąw Jończak, a trzecie drużyna Sądu Rejonowego w Iławie 216 pkt. w składzie Wojciech Drewniak, Wojciech Galiński, Leszek Janowski

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Eugeniusz Dembek 87 pkt, drugie miejsce zajęła Agniszka Sokołowska 86 pkt, trzeci był Tomasz Sadowski 84 pkt., gość z KSSK Gward Kwidzyn.

Oprócz wystawy broni sportowej, organizator udostępnił Karabin wyborowy Mossberg 308 NATO, dla chętnych był również klasyczny AK-47. Ciepłą zupę przygotował Yotto Sushi & Noodle Bar.
Wkrótce opublikujemy pełny komunikat z wynikami.